İçerik üretiminin çok önemli bir yere sahip olduğu günümüzde ilham aldığım bir içerik üreticisi olan David Perell artık herkesin kendini anlattığı ve arkadaşlarına, müşterilerine ve tanıştığı insanlara göndereceği bir podcastinin olması gerektiğini söylüyor. Bu görüşe katılıyor ve podcast üretimini çok değerli buluyorum.

Sizi tanımayan insanlar ve potansiyel müşterilerinizle ilişkiler geliştirebilmek için çok güçlü ve önemli bir araç podcast. Ben de bu anlamda üreten dostlarımla beraber bir çok içerikte yer alıyorum ve almaya devam edeceğim.

Şimdilik içinde bulunduğum podcast serileri başlama tarihlerine göre sırasıyla;

 

Funnel Kafası Podcast Serisi: Kendine ve işine yeni bir mantalite ile bakarak pazarlama, iş kurmanın temelleri, ustalaşmak, teklif hazırlamak, funnel kurmak ve satış yapmak konularında zamanla değişmeyen ilke ve prensipleri öğrenmek istiyorsanız buradan  dinleyebilirsiniz.

Kayıt Ol: Apple Podcast | Spotify | Google Podcast

Bilgisel Kâşifleri Podcast Serisi: İnanç Ayar  ve Onur Olgun ile globalde ufuk açıcı ve ilham verici tweet serilerini yani bilgiselleri bulup üzerine konuşuyoruz. Seriyi buradan dinleyebilirsiniz.
Üzerine konuştuğumuz tweet’lerin listesine ulaşmak için: https://bit.ly/3h7OErw

”Ürün + π” Podcast Serisi: Pazarda başarılı olmak için ürün, pazarlama ve içeriğin harmoni içerisinde çalışması gerekiyor. Bu 3 konuda tecrübeli kişiler olarak Fatih Durmaz ve Deniz Demir ile Kodgem Straight’in hikayesinden yola çıkarak ürün, içerik ve pazarlamayı anlatıyoruz. Buraya tıklayarak dinleyebilirsiniz.