Funnel Kafası Bülten

Funnel Kafası Bülten 2. Maile Gelen Bir Geribildirim

Merhaba!

Öncelikle Funnel Kafası Bültenine hoşgeldin! Bu bültende amacımız Funnel Kafası Podcast serisi ile anlatmaya başladığımız değişmeyen ilke prensipleri ve ürettiğimiz içerikleri derli toplu şekilde seninle buluşturmak.

İşine ve hayatına yeni bir mantalite ile bakman için pazarlama, iş kurmanın temelleri, ustalaşmak, teklif hazırlamak, funnel kurmak ve satış yapmak konularında ilke ve prensipleri uygulatana kadar tekrar ediyor olacağız.

Kimi zaman doğru bildiklerini sorgulayacak, kimi zaman üzerinde hiç düşünmediğin konulara dair düşüncelere dalacak kimi zaman da pazarlama ile ilgili yapacağın işlere dair konseptler bulacaksın.

Amacımız taktik ve tekniklerden ziyade bu işin temellerine dair bakışlar sunmak. Bu sayede neyi neden yaptığını bilmeden hareket eden bir kurucu ya da pazarlamacı olmaktan kurtulacaksın. Yaptıklarını sorgulayan ve işine stratejik seviyede bakan biri olman için elimizden geleni yapacağız.

Şimdi aşağıdaki butonu tıklayarak bültene kayıt olabilirsin. Sonrasında mail kutuna bir onay maili gelecek onunla onaylamayı unutma. Zorlama yok, spam yok, zorla satış mailleri yok. Değerli bilgiler ve yayınların paylaşıldığı içerikler var.

Funnel Kafasından uzak kalmayın!

Emre & Hasan