Girişimlerim

Steve Jobs, Jeff Bezos olmak ya da yeni Facebook/Instagram’ı kurmak gibi hayallere kapılmaya lüzum yok. Girişimci kaynaklarını ve risklerini bilerek küçük denemeler ve bir portfolyoyla sonuca gitmeye çalışan akıllı insandır.

Asimetrik getirileri olabilecek işleri denemek ve varlık inşa etmeyi bu yolla sağlamak girişimci için bir yaşam tarzı olmalıdır.

Funnel Kafası: Hasan ile beraber kurduğumuz, kârlı ve sürdürülebilir bir ekonomi kurmak adına değişmeyen ilke ve prensipleri anlattığımız, ürettiğimiz, danışmanlık verdiğimiz ve hayatımızın merkezi olan girişim.
Kodgem Straight: Modern çalışma hayatının doğal bir sonucu olan postur bozukluğunu düzelten dik duruş antrenörü. Neredeyse girişimin emekleme aşamasından beri şurada detaylarını anlattığım şekilde dahil olduğum ve şimdi de hissedarı olmaktan gurur duyduğum bir girişim.
Minor Stüdyo: E-ticaret ve e-ihracat satıcılarının kaliteli video/fotoğraf ihtiyacını 2 kolay adımda çözen girişimimiz. Lansmanı şurada duyurdum. Minor Stüdyo’nun ileride çok farklı işlere kapı aralayacağını düşünüyorum.
Sadece Ticaret: E-ticaret ile ilgili bülten, podcast, makale ve videolar üreten bir yeni medya girişimi. Duyurusunu şurada yapmıştım. Türkiye’de sadece ticaretin konuşulduğu bir ekosistem kurmak ve sektöre değer katmak amacımız.